IntensFit Online online з Сергієм Горбачевським більше
10000
підопічних
Ваш Результат Наша Репутація
Подарунковий сертифікат

Як обрати персонального тренера?

Як обрати персонального тренера

Поради від Сергія Горбачевського

Персональный фітнес тренер – перш за все, наставник

Якщо Ви хочете досягти бажаного результату й бути у відмінній формі протягом життя, постійно слідкуйте за своїм здоров'ям і контролюйте не тільки фізичну підготовку, а й раціон, неоціненну допомогу в цьому надасть персональний тренер. Він Вам необхідний, як повітря!

Персональный тренер – це не тільки підкачений парубок чи дівчина, а всебічно розвинута людина. Яка обов’язково має вивчити до мінімальних подробиць усі особливості фізіології, анатомії, медицини, психології, дієтології людини, не говорячи вже про правильну схему побудови тренувального процесу.
В Америці обов'язковими дисциплінами для фітнес-тренерів є психологія, дієтологія й медицина. Без знання й успішного складання даних екзаменів той, кого навчають не має права тренувати. Знаю це з власного досвіду, бо пройшов сильну школу підготовки, щоб тренуват само Вас.

На першій зустрічі з Вами персональний тренер обов'язково повинен з'ясувати ціль, стан здоров'я, визначити рівень підготовки, денний графік, коли Ви прокидаєтесь і лягаєте спати, Ваш раціон і час вживання їжі. Якщо треба, він повинен поїхати з Вами в магазин й придбати необхідні продукти. Ваш особистий фітнес-тренер зобов’язаний розписати програму харчування саме для Вас й регулярно її відстежувати.

Особистий тренер не може бути Другом! Він – НАСТАВНИК!

Оманою багатьох тренерів, а також клієнтів, які потрапляють під їх вплив, є твердження, що персональний тренер – це ДРУГ. Він не може бути другом, а якщо він – Ваш друг, Ваші результати будут дорівнювати нулю.
Тренер – це ВЧИТЕЛЬ, а Ви – його УЧЕНЬ. Як можна дружити з учителем? І які знання Ви будете мати в підсумку?
Вимагайте результат і контроль від Вашого тренера кожний день, кожну хвилину! Тільки в такому випадку ми разом досягнемо поставленої задачі!

Чому ВАШ ТРЕНЕР?
Мій багаторічний досвід і досягнення в розробках персональних фітнес-програм, а також результати моїх підопічних, говорять самі за себе.
Я проходив навчання в США й зрозумів, що фітнес – це не просто система вправ, а ціла наука, своя філософія, результат- у цифрах.

На жаль, у нас немає такого підходу. Ми беремо все з заходу. Нові напрямки фітнесу, яких велика кількість… Багато хто з тренерів пропонують красивий малюнок, дають Вам комплекс вправ, а підходу нема. Люди сплачують за тренажери, час, а не результат.

Я на це завжди відповідаю: «Багато розуму не потрібно, щоб підіймати залізо».

Я знаю про свого клієнта все: коли він прокидається, коли лягає спати, як харчується, його стан здоров'я. І це ми обговорюємо на кожному тренуванні для досягнення максимального результату. Навіть якщо до мене прийде клієнт, який займався пів року чи рік тому зі мною або будь-яким тренером, що працює в моєму клубі, я буду знати про нього все, навіть те, яку їжу він вживав пів року тому, у який час. Уся ця інформація в нас зберігається й обов'язково відслідковується.
Тренер повинен з вами працювати не 1,5 години в залі, а цілий день у онлайн режимі, нагадувати й контролювати харчування, Ваш стан, ЖИТИ ВАШИМ РЕЗУЛЬТАТОМ – це і є ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР.
Щоденно й щотижнево я веду облік, занотовую результати кожного тренування.

У послуги персонального тренера обов'язково входять наступні складові:

  • Кожне тренування повинно фіксуватися.
  • Кожний день відстежуватися.
  • Результати зберігатися, починаючи з харчування, закінчуючи станом Вашого здоров’я.

Важливо! Якщо хоча б одного пункту тренер не виконує, тікайте від таких тренерів!

Головна задача тренера – знайти правильний підхід, вибудувати довірливі стосунки само з Вами й вивести Вас на бажаний рівень.
Якщо Ви готові працювати на РЕЗУЛЬТАТ, ласкаво просимо у «ВАШ ТРЕНЕР»

Результати наших підопічних